Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová Zahradníková navštívili Mariánské Lázně


Druhého července v rámci tour „Trikolóra jede“ zavítal předseda hnutí Václav Klaus mladší spolu s první místopředsedkyní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou do Mariánských Lázní, kde na Kolonádě představili tři hlavní pilíře Hnutí občanů Trikolóra, kterými jsou: Braňme normální svět, Bohatství vzniká z práce a České zájmy na prvním místě.

Bylo symbolické, že při příjezdu se počasí umoudřilo a ustál přívalový déšť a vysvitlo slunce.

Před zahájením mítinku si Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová poslechly chloubu Mariánských Lázní, zpívající fontánu, která právě hrála Dvořákovu skladbu Karneval opus 92.

Jejich návštěva se setkala s velkým ohlasem, jak mezi občany Mariánských Lázní, tak i mezi Lázeňskými hosty.

Mezi Lázeňskými účastníky setkání byli například i turisté ze Severomoravského kraje, kteří byli doslova nadšeni stanovisky a názory Trikolory, prezentovanými Klausem mladším a paní Majerovou.

Podle slov Václava Klause ml. byl z atmosféry Kolonády unesen a po zkušenostech Tour po celé ČR zkonstatoval krásu českých měst a míst, která stojí za to navštívit a vyzval občany k podpoře místního turismu.

I přes časovou tíseň z důvodu nabytého programu si našel Václav Klaus ml. čas na otázky a odpovědi přítomných. Došlo i na podepisování se příznivcům a sympatizantům hnutí.

Po ukončení odjeli Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová na další setkání s občany Chebského regionu, a to do Lázní Kynžvart, Chebu, Františkových Lázní a Aše.

Autor: David Žižka


Reportáž z této návštěvy můžete shlédnout zde


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.