Zodpovědní občané Aše uklidili černou skládku

Vážená redakce,

nevím ani jak bych začal a zda je můj příspěvek vůbec vhodný pro vaše noviny. Vím ovšem, co mi vadí, a to je neúcta lidí ke svému okolí. Občas narazím na člověka, který odhodí na zem papír, nedopalek cigarety nebo po svém čtyřnohém miláčkovi neuklidí jeho exkrementy. Řeknete si to se stává, vždyť o nic nejde. No možná ne, ale pokud se takových občanů sejde na jednom místě víc, tak je zaděláno na pěkný nepořádek a o tom, je i můj krátký příběh.

Nedávno jsem na takové místo narazil. Šlo o černou skládku u bývalé porcelánky v obci Mokřiny u Aše. No a protože mi to nedalo, tak jsem oslovil pár svých přátel a tuto černou skládku jsme se vydali uklidit.

Trochu nám vadila vysoká tráva, ale rozdělili jsme se na dvě party, vzali pytle, které nám poskytli Ašské služby a vzali odpadky útokem. Nakonec to ani dlouho netrvalo a nasbírali jsme 18, slovy osmnáct pytlů nejrůznějšího odpadu, pytel ztvrdlého cementu a kočárek pro dvojčata, který nám posloužil ke svozu všech pytlů na předem domluvené sběrné místo.

Tento text nepíšu abych se pochlubil, ale proto, aby se lidé nad sebou zamysleli. Troufám si tvrdit, že by se jim určitě také nelíbilo, kdyby jim někdo odhodil své odpadky na jejich zahradě.

Autor: Tomáš Potřeba 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.