Dvě nehody motorkářů. Jedna bohužel se smrtelným zraněním. 

Policisté spolu s hasiči a záchranáři vyjížděli v úterý dne 16. června 2020 k dvěma dopravním nehodám motorkářů.

K první a bohužel tragické události došlo po páté hodině večerní na silnici první třídy č. 13 u obce Boč na Karlovarsku. Zde měl dvaapadesátiletý řidič skútru značky Honda z dosud nezjištěných příčin při projetí levotočivé zatáčky vyjet mimo komunikaci a narazit do dopravní značky a následně do svodidel. Muž utrpěl při dopravní nehodě zranění neslučitelná se životem. Po dobu vyšetřování nehody byla silnice téměř tři hodiny zcela uzavřena.

Druhá dopravní nehoda se stala krátce po 18. hodině na křižovatce silnic III/21030 a III/21032 v Krajkové na Sokolovsku. Devětatřicetiletý řidič motocyklu značky Suzuki měl při výjezdu z Krajkové najet na štěrk a dostat smyk. Následně měl s motocyklem spadnout a sesunout se k vozidlu značky Dacia, jehož řidička dokázala zastavit, ale došlo k nárazu. Poté se měl motocykl od automobilu odrazit a narazit do nedalekého oplocení rodinného domu. Při této dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče motocyklu, který byl letecky transportován do nemocnice v Ústí nad Labem. Oba řidiči se podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Škoda u druhé dopravní nehody byla předběžně odhadnuta na částku téměř 100 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti těchto dvou dopravních nehod jsou v současné době předmětem dalšího šetření.


Zdroj: Policie ČR, nprap. Jakub Kopřiva, nprap. Eva Valtová


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.