Březová se nenudí, Březová žije

Březováci se jen tak něčeho nezaleknou! A když už nám je dovolené se společně scházet v určitém počtu, využili jsme hned první příležitosti.

Dne 6.6.2020 Březováci společně oslavili Mezinárodní den dětí a zároveň opožděně upálili čarodějnici. A to vše jak jinak než se vší parádou a až do rána bílého.

Dopoledne si děti tradičně zasoutěžily o to, kdo letos vyhraje Březováčka (soutěž v běhu, jízdě na kole, střelbě ze vzduchovky, skoku do dálky a vrhu koulí). Také měly možnost prohlédnout si vozy Policie ČR a výbavu policisty. Po vyhlášení výsledků soutěžení na ně čekala ukázka výroby pěny od našich dobrovolných hasičů.

Tedy – mělo to zůstat jen u ukázky, protože počasí nám přes den moc nepřálo. Ani to však Březováky neodradilo a několik dětí si nakonec v pěně přece jen pěkně zařádilo.Dále se pokračovalo večerním programem – Pálení čarodějnic. K zábavě nám hrála kapela KVBAND. Ale co by to bylo za pálení čarodějnic bez májky? Naši dobrovolní hasiči nejen, že postavili hranici, na které jsme upálili čarodějnici, ale také se nám postarali o májku, a to opravdu originální. Vždyť májku z listnatého stromu jen tak někdo nemá.

Za tento velmi vydařený den vděčí občané obce Březová pořadatelům těchto akcí. Těm patří velké poděkování za přípravu a organizaci. Obrovské díky patří zejména členům SDH Březová, zastupitelům obce a zaměstnancům obecního úřadu Březová. Díky nim se lidé v obci Březová opravdu nenudí.

Autor: Mgr. Martin Gruber (starosta obce Březová u Karlových Varů)


Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.