Katastrofická situace na silnicích v Mariánských Lázních

Již 8. 6. 2020 se už tak značně problematická dopravní situace v Mariánských Lázních navýší a vygraduje do dopravního kolapsu, který již v podstatě nastal. A to při probíhající rekonstrukci v dikci Karlovarského kraje velice důležité ulice Chebská, jež je hlavním tahem na Cheb, a kde se nachází hlavní obchodní řetězce.

Zde se pro Českou republiku klasicky po vyfrézování části pozemní komunikace již týden nic neděje. Nejen že byla odvezena pro oko vystavená technika, ale ani o lopatu se zde celý týden nikdo neopírá.

Nyní přichází pro změnu na řadu plán z dílny Města Mariánské Lázně. Tím plánem bez zjevné vzájemné koordinace Města a Kraje je oprava komunikací v těchto ulicích: U Nemocnice, Křižíkova, Komenského a Janáčkova, Polní, Česká, parkoviště za Uralem, Ibsenova, Chopinova a ul. Úzká, ulice od Goethova nám. k Centrálním lázním. Kolaps bude evidentní, neboť ulici U nemocnice a ulici Křižíkovu mohli občané alespoň do poloviny města využít a dostat se tak na křižovatku, která vede do horní části města, kde se nachází Hlavní Pošta, Policie ČR, pár Městských odborů Městského úřadu, které zbyly v rozpadající se a z větší části vyklizené radnici, dále Kolonáda, Zdravotnická zařízení, atd.).

Obyvatelé Mariánských Lázní budou po loňských problémech s dopravou muset opět zatnout zuby a obrnit se trpělivostí, neboť letošní léto bude opravdu velmi náročné. Někteří občané ještě před vypuknutím dalších rekonstrukcí řeší nákupy dojížděním do Chodové Plané či Plané. Je to absurdní, ale je to skutečně rychlejší, nežli průjezd jejich vlastním městem.

Autor: Žižka David 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.