Pokus o vraždu. Chtěl umlátit ženu, ale je vyšetřován na svobodě

Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje zahájili trestní stíhání šestapadesátiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu.

V sobotu 2. května letošního roku měl obviněný muž popíjet alkoholické nápoje s třiačtyřicetiletou ženou, se kterou společně obýval byt v jedné menší obci na Sokolovsku. V odpoledních hodinách mělo mezi nimi dojít ke slovní rozepři. Poté měl muž ženu fyzicky napadnout. Několikrát jí měl udeřit do oblasti obličeje a svého agresivního jednání měl zanechat, až když se už ležící žena přestala hýbat. Po tomto útoku měl obviněný přivolat záchrannou službu, která zraněnou ženu převezla ve velmi vážném stavu do sokolovské nemocnice. Ve večerních hodinách policisté šestapadesátiletého muže zadrželi.

Policejní vrchní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, avšak soudce neshledal vazební důvody a vyšetřování tak probíhá na svobodě.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na 18 let.

 

Zdroj: Policie ČR, nprap. Jakub Kopřiva


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.