Mobilní montované haly. Šetří váš čas i peníze

Montované haly jsou nejjednodušší a především nejlevnější variantou pro zastřešení větší plochy. Jejich využití je velmi široké a pro jejich realizaci hovoří mnoho výhod.

Pestrost využití – Mohou sloužit například jako sklady, výrobní a průmyslové haly, logistiku, dílny, garáže pro stavební nebo zemědělskou techniku a stroje, úložiště krmiva a zemědělských plodin, hangáry pro letadla, vojenské a humanitární potřeby, sportovní haly, jízdárny, stáje pro zvířata, veletržní haly, obchodní a prodejní prostory a mnoho dalšího…

Čas jsou peníze – Další výhodou je jejich velmi rychlá montáž, která u haly například o rozměrech 20×50 metrů (1000 m2) netrvá déle než čtyři dny. Jsou nezkutečně variabilní a lze je prakticky neomezeně nastavovat a rozšiřovat dle potřeby. K ukotvení haly není zapotřebí betonový fundament ani piloty. Montáž je možná na libovolném povrchu.

Mobilita – Bezstarostné a rychlé přemístění s minimálním narušením provozu ušetří vaše náklady a zvýhodní oproti konkurence. Montované haly kdykoliv bez sebemenších problémů rozložíte a postavíte na novém místě.

Široké příslušenství – Mimo to jsou konstrukce montovaných průmyslových objektů, hal a skladů k dispozici s rozsáhlým sortimentem příslušenství, včetně dveří pro zaměstnance, rolovacích vrat, osvětlení, energetických rozvodů, vzduchotechniky atd.

 

Montované haly jsou ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují rychle vyřešit stavbu skladu nebo jiného objektu, ale zároveň požadují maximální kvalitu.

Unikátní mobilní haly můžete pořídit jako neizolovaný nebo zcela izolovaný – energeticky efektivní objekt. V tomto případě jde o tzv. thermo halu s výbornými tepelnými vlastnostmi. Haly jsou samozřejmě připraveny na maximální zatížení větrem a sněhem – vždy s ohledem na region, ve kterém bude stavba realizována.

Ceny montovaných hal – Ty se odvíjejí od spousty faktorů, proto se nedá stanovit univerzální ceník. Cena se tvoří na základě nezávazné poptávky, kterou si může každý zákazník nechat vypracovat podle konkrétních parametrů požadované haly. Postačí k tomu zaslat email, kde budou popsány základní požadavky. Zaručeně však, vždy půjde o daleko nižší cenové náklady než u jiných typů zastřešení. Proto zvolit k realizaci montované haly je vždy nejlepším a nejlevnějším rozhodnutím. (pr)


Podívejte se na naší nabídku montovaných komerčních hal ⇓

https://reality.firmamagnet.cz/index.php/2019/11/26/1462/


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.