Karlovarky podpořily spolek Zdravé Karlovarsko finančním darem

Naše společnost Karlovarky s.r.o., podpořila sponzorským darem ve výši 30 000,- Kč dobročinný spolek Zdravé Karlovarsko. Část těchto finančních prostředků byla využita na nákup tolik dnes potřebných roušek a rukavic.

Předseda spolku Zdravé Karlovarsko pan Ing. Matěj Drbohlav, MBA, následně tyto roušky a rukavice osobně předal v ordinacích, domově dětí a mládeže v Karlových Varech, domovech pro seniory v Nejdku a Královském Poříčí (hospic), ale i strážníkům Městské policie v Sokolově.

Činnost spolku Zdravé Karlovarsko

Chceme zlepšit kvalitu života.

Spolek Zdravé Karlovarsko vznikl jako dobročinný spolek nadšenců a patriotů, kteří bydlí v našem krásném kraji. V našem týmu jsou lidé, kteří aktivně působí v oblasti sportu, kultury, životního prostředí, školství, sociálních služeb apod. Když jsme dali hlavy dohromady, vytvoření řádného spolku bylo pro nás logickým krokem. Chceme dělat karlovarský region lepší a to po všech stránkách. Chceme aby bylo Karlovarsko skutečně zdravé!

Co nabízíme

Víme, že pro naši práci potřebujeme odborníky, kteří umí dosáhnout cíle a jsou schopni trpělivě naslouchat názorům místních lidí. Máme zájem zvýšit kvalitu života všech lidí, rádi přivítáme v našem týmu každého, kdo může přispět k dosažení našich cílů.

Více informací o činnosti spolku Zdravé Karlovarsko si můžete přečíst na jejich webových stránkách: https://www.zdravekv.cz/ 


Spolek Zdravé Karlovarsko pomáhá


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.