Omezení vlakové dopravy se týká i Karlovarského kraje

Vzhledem k výrazně nižšímu počtu cestujících v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice dochází v koordinaci s krajskými úřady k dočasnému omezení regionální vlakové dopravy. 

Omezení regionálních vlaků ČD v Karlovarském kraji

Na základě rozhodnutí rady Karlovarského kraje a po dohodě s ČD budou od 1. dubna 2020 do odvolání platit redukované jízdní řády na většině tratí v Karlovarském kraji. Výjimkou budou tratě 161 Bečov nad Teplou – Rakovník a 144 Loket předměstí – Nová Role. Celkově dojde na Karlovarsku ke snížení rozsahu regionální vlakové dopravy ČD o cca 18 %. Zůstanou zachovány ranní a večerní spoje pro zajištění cest do práce a z práce, k lékaři a na úřady. Omezení se týkají dopoledních a školních spojů.

Přijatá opatření platí až do odvolání a budou postupně aktualizována podle vývoje situace. Cestujícím doporučujeme, aby průběžně sledovali informace o omezeních dopravy na webových stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu a své spojení si ověřili v elektronických vyhledávačích. Za komplikace spojené s omezením provozu se cestujícím omlouváme.

Zdroj: Tisková zpráva – ČD


Přehled omezení vlakové dopravy pro Karlovarský kraj


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.