Karlovarský kraj – zastavení provozu mezinárodní železniční dopravy se týká i našeho regionu

Z rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu dojde od půlnoci z pátku na sobotu 14. března 2020 k zastavení vlaků osobní dopravy mezi Českou republikou a Německem. Jedná se o další z opatření, která souvisejí s ochranou před šířením nákazy koronavirem. Dotkne se to i vlakových spojení z území našeho regionu do SRN. 

Opatření Českých drah v regionální dopravě v Karlovarském kraji: 


Trať 142 Karlovy Vary d.n. – Johanngeorgenstadt : 

Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Potůčky – Johanngeorgenstadt. V úseku Karlovy Vary d. n. – Potůčky platí jízdní řád ČD. 


Trať 147 Cheb – Vojtanov – Plesná – (Bad – Brambach) 

Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Plesná – Bad Brambach. V úseku Cheb – Vojtanov – Plesná budou vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle jízdního řádu ČD. 


Trať 148 Cheb – Aš – Selb – Plössberg – (Hof)  a Aš –  Aš-město – Hranice v Čechách 

Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Aš – Selb-Plössberg. V úseku Cheb – Aš – Aš-město – Hranice v Čechách platí jízdní řád ČD. 


Trať 179 Cheb – Schirnding – (Marktredwitz) 

Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Cheb – Schirnding. Cestující na zastávky Cheb-Skalka a Pomezí nad Ohří použijí autobusy MHD.


Opatření GW Train Regio:

Opatření tohoto dopravce platí od pátku 13. března 2020, 23 hodin. Všechny vlaky ze Sokolova směr Kraslice – Zwotental budou končit v Kraslicích a odtud budou rovněž vypravovány zpět do vnitrozemí. Přeshraniční doprava bude do odvolání zastavena.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.