Super výstava „Mladý obal“

KARLOVY VARY – KAM KRÁČÍ OBALOVÝ DESIGN? NECHTE SE SBALIT, PŘEKVAPIT A INSPIROVAT NA VÝSTAVĚ V GALERII SUPERMARKET WC

Jak by měl dnes vypadat důmyslný obal na produkt, aby vás zaujal, současně byl ekologický a bavilo vás i samotné otevírání? V mezinárodní soutěži Mladý obal 2019 to nejlépe vyřešil designér Maciej Jander z Polska se svým hravým obalem na kosmetiku. 

Vítězný návrh i prototypy dalších designérů představuje první letošní výstava v karlovarské galerii SUPERMARKET wc s názvem MLADÝ OBAL: ZÁŽITEK Z ROZBALOVÁNÍ, kterou můžete navštívit ve všední dny od 13. 3. do 26. 6. 2020. Vernisáž s tvůrčí dílnou, na níž se můžete na chvíli stát designérem a vytvořit si návrh vlastního obalu, proběhne již ve čtvrtek 12. 3. v 17 hodin.

Karlovarská výstava nabízí jedinečnou možnost seznámit se s překvapivými návrhy designérů, kteří zkoumají nové cesty, jak spojit obal, funkci, ekologii a zážitek z rozbalování. „Uvidíte výběr těch nejlepších prací, které loni zaujaly odbornou porotu největší mezinárodní soutěže obalového designu Model Young Package, do které se zaregistrovali designéři z 66 zemí světa,“ přibližuje Tereza Vlašimská, spoluzakladatelka galerie.

Galerie SUPERMARKET wc vybízí Karlovaráky k tomu „nechat se sbalit“ současným designem a inspirovat se tvořivostí. Proto je součástí výstavy doprovodný program pro všechny věkové skupiny. Připraveny jsou tvůrčí dílny a přednášky. Bližší informace naleznete v průběhu března na webu, fb galerie SUPERMARKET wc a v Radničních listech.

Každý ročník soutěže otevírá jiné téma. Mladý obal 2019 hledal obal, který přinese Zážitek z rozbalování. „Loňský ročník reaguje na rostoucí popularitu tzv. unboxing videí na kanálu Youtube, ve kterých se rozbalují balíčky a  testují nové produkty, i na potřebu  myslet i na životní prostředí,“ objasňuje Eliška Failová z galerie SUPERMARKET wc.

Mezinárodní soutěž obalového designu Model Group pořádá CZECHDESIGN. Soutěž je největší svého druhu na světě a nabízí designérům jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci. Model Young Package se mohou účastnit studenti středních a vyšších odborných škol, studenti vysokých škol a designéři jakéhokoliv věku. Loni proběhl již 24. ročník. 

Zdroj a bližší informace: Eliška Failová, 774 232 048 nebo na pro@tebe.cz.  www.supermarketwc.cz 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.