Blíží se jubilejní 20. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje

Soutěž vypisuje Regionální stavební sdružení Karlovy Vary spolu s partnerskými stavebními organizacemi. Záštitu nad soutěží převzala hejtman Karlovarského kraje, Mgr. Petr Kubis, a primátorka města Karlovy Vary, Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA.

Soutěž se bude konat jako nosná akce v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2020, které budou probíhat ve dnech 18. – 19. června 2020.

Cílem soutěže „Stavby Karlovarského kraje“ je, aby se nejširší odborná i laická veřejnost seznámila s tím, jak je na tom stavebnictví v Karlovarském kraji a které nové stavby zde vznikly a které se připravují.

Během 20. ročníku soutěže „Stavby Karlovarského kraje“ se budou prezentovat všechny současné stavby na západě Čech – v Karlovarském kraji, které jsou zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let: 1. 1. 2017 – 30. 4. 2020.

Zároveň se bude pokračovat v ukázkách projektů staveb, které jsou připravovány k realizaci (nebo nerealizované) za období minulých pěti let: 1. 1. 2015 – 30. 4. 2020.

Přihlásit je možné i architektonické a urbanistické studie. Tato část je zařazena na základě dlouhodobého zájmu veřejnosti z předchozích ročníků o to, co se bude v regionu do budoucna stavět.

Přihlašovatelem staveb i projektů může být investor, architekt, projektant, zhotovitel stavby, nebo její majitel.

Hlavním záměrem při této soutěži je důraz na prezentaci všeho nového, novostaveb a rekonstrukcí, které se v uplynulém období podařilo zrealizovat. Představit přihlašovatele, poděkovat a podpořit investory, architekty, projektanty a stavební firmy, kteří všichni mění podobu Karlovarského kraje. I letos budou opět vybrány, představeny a ohodnoceny nejlepší projektanti a stavbyvedoucí.

Všechny stavby a projekty budou představeny veřejnosti v Karlovarském kraji, nejlepší stavby a projekty vybrané odbornou porotou i veřejností budou prezentovány v tisku a odborných časopisech.

Od 20. 5. 2020 budou stavby a projekty umístěny na webové adrese:  www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani-skk, kde bude do uzávěrky soutěže 19. 6. 2020 do 15:00 probíhat veřejné hlasování o stavbách.

Za uplynulých 19 ročníků se prezentovalo 516 staveb včetně projektů, které jsou k prohlédnutí na internetu – www.stavbykarlovarska.cz

Zdroj: Stavby Karlovarsky


https://www.firmamagnet.cz/index.php/2019/05/29/vykup-nemovitosti-a-zpetny-leasing-nemovitosti/


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.