Karlovy Vary – kompletní dopravní informace na jednom místě

Dopravní podnik Karlovy Vary přináší kompletní dopravní informace z Karlových Varů na jednom místě a online.

Na webové adrese dopravniportal.dpkv.cz (a také v mobilní aplikaci) jsou k dispozici kompletní informace včetně interaktivního vyhledávání jízdních řádů. Pokud si návštěvník webu na titulní straně zvolí banner s autobusem a označením Dopravní informace, otevře se před ním mapa s následujícími informacemi:

Kde je můj autobus – zobrazí se aktuální poloha všech městských autobusů

Zastávkové sloupky – je možno vybrat si jakoukoliv zastávku MHD a sledovat na ní virtuální inteligentní zastávku s časy odjezdů jednotlivých linek, zpoždění na lince, nehodu atd.

Dále jsou v mapách vidět trasy jednotlivých denních, nočních a zvláštních linek MHD, ke kterým velmi brzy přibydou i meziměstské linky.

Záložka stav dopravy – znázorňuje dopravní zátěž, tedy hustotu dopravy na jednotlivých silnicích v Karlových Varech.

Záložka dopravní události – ukazuje na mapě aktuální uzavírky, nehody, dopravní omezení atd. 

Lázeňská oblast – grafické znázornění, kam je zapotřebí povolení k vjezdu, které je možno uhradit i prostřednictvím mobilní aplikace Moje DPKV.

Parkovací místa – znázornění všech parkovacích míst ve městě, tedy stání na parkovacích automatech či parkovištích, která jsou pod správou DPKV, včetně provozní doby, tarifu, kontaktních údajů. Na jaře budou zobrazovány i informace o volných místech na parkovištích.

dopravniportal.dpkv.cz má kromě této webové stránky i aplikace pro mobilní telefony. V první vlně vychází na platformě Android (stačí zadat v Google Play Dopravni portal dpkv) a v průběhu prvního čtvrtletí 2020 bude dostupná také na platformě iOS. Uživatelé si tak tuto aplikaci budou moci nainstalovat do svých chytrých zařízení.

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.