Pozvánka na výstavu – Poznejte Česko z nebe

Poznejte Česko z nebe na výstavě leteckých fotografií

Ty nejkrásnější letecké pohledy na Českou republiku si mohou v zimním období prohlédnout návštěvníci obchodního centra Fontána v Karlových Varech. Od 13. ledna do 17. února 2020 se zde totiž koná výstava leteckých fotografií knižní edice Česko z nebe. Výstava je přístupná v otevírací době OC Fontána a vstup je zdarma.

Všechno vypadá z nebe jinak

Kdo by neznal světoznámé lázně Karlovy Vary, které podle pověsti založil sám Karel IV.? Stará legenda je stejně zajímavá, jako město samotné i jeho okolí – Karlovarsko. Je to region plný kontrastů. Známé lázeňské komplexy najednou vystřídají území s minimem osídlení a neporušenou přírodou. Vy si nevšední pohledy na Česko budete moci vychutnat díky výstavě leteckých fotografií Česko z nebe, která mapuje krásná místa z nejrůznějších koutů země,“ říká obchodní ředitelka CBS Nakladatelství Blanka Imramovská.

Výstava se nachází v obchodním centru Fontána v Karlových Varech, které je otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 20 hodin. Zájemci si výstavu budou moci prohlédnout až do 17. února, kdy se přesune na svoji další zastávku.

Rekordní knižní série

CBS Nakladatelství je známé kromě edice knih s leteckými fotografiemi také výrobou ručně malovaných map jednotlivých regionů i větších území. Dále se zabývá výrobou fotomap, orientačních plánů nebo drobnými propagačními materiály. Nakladatelství je zapsáno v České knize rekordů s nejrozsáhlejší sérií knih s leteckými snímky.

Zdroj: Tisková zpráva CBS Nakladatelství, Alice Šplíchalová


Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.