Sokolov – Nominujte osobnost města za rok 2019

Tradiční udílení cen v anketě Osobnost města Sokolova se uskuteční v sokolovském divadle v dubnu.

Veřejnost může své náměty posílat do 15. února. Z obdržených nominací rada města vybere tři občany Sokolova. Slavnostní galavečer bude věnovaný představení jejich práce. Hlasovat můžete formulářem, který najdete na konci tohoto článku, nebo otištěným v lednovém Patriotu (formuláře odevzdávejte na Infocentru v MDK nebo na recepci městského úřadu v obálce označené Osobnost města). Nominovat je možné rovněž e-mailem zaslaným MěÚ Sokolov: jarmila.pychova@mu-sokolov.cz

Všechny zasílané návrhy označte heslem Osobnost města Sokolova 2019.

Nominace na vyhlášení není vázána na trvalé bydliště v Sokolově. Podmínkou je dosahování vynikajících výsledků v dané oblasti na krajské a vyšší úrovni v celku (klubu, oddíle, spolku, škole apod.), který je registrován v Sokolově nebo přínos jednotlivce nebo i kolektivu pro Sokolov. Podnět k nominaci může podat každý občan Sokolova, dále zájmové organizace, společnosti, školy na území Sokolova a komise Rady města Sokolova.

V loňském roce převzali ocenění v podobě stříbrné plakety Jiřina Nussbergerová, Rudolf Macháček a Jan Onder. Vybráni byli z celkem patnácti nominovaných.

Nominační formulář ve formátu PDF ke stažení: Nominační formulář – Osobnost města Sokolov

Zdroj: Město Sokolov


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.