Zúčastněte se Olympiády dětí a mládeže jako dobrovolníci

Máte rádi zimní sporty? Jste aktivní a nic vám neuteče? Pak právě vy se můžete stát dobrovolníky na zimní olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji.

Olympiáda se koná ve dnech 19. – 24. ledna 2020 a z nabízených dobrovolnických pozic si jistě vybere každý. Podmínkou je chuť být při tom a věk 18+. Přihlásit se k dobrovolnické práci během IX. Her zimní olympiády dětí a mládeže mohou například studenti, rodiče, ale vítáni budou také senioři, kteří třeba celý život žijí sportem.

Zájemci mohou pomáhat jediný den i celý olympijský týden. Registrace je jednoduchá.

elektronickém formuláři na internetových stránkách olympiády lze zadat veškeré údaje a pak jen vyčkat na potvrzení. Nebo můžete psát na dobrovolnicizodm2020@kr-karlovarsky.cz, či telefonovat na 601 214 154

„Zájemci o práci dobrovolníků si mohou vybrat, zda chtějí pomáhat při zajištění slavnostních olympijských ceremoniálů, zpracovávat sportovní výsledky do centrálního informačního systému, obstarat zázemí pro catering, asistovat na parkovištích či organizovat přepravu sportovců na jednotlivá místa jako stevard v autobuse. Možností je ještě mnohem více,“ uvedla Lydie Stráská z organizačního týmu akce.

Budoucí dobrovolníci také budou volit mezi výkonem práce v karlovarském Thermalu, na zimních stadionech v Ostrově, Sokolově, v Chebu, ale zapotřebí jich bude i na Božím Daru, Neklidu a ve Skiareně na Fichtelbergu či v mariánskolázeňské sportovní hale.

A odměna pro dobrovolníky?

„Jedinečné zážitky z historicky první zimní olympiády dětí a mládeže​ v našem kraji, možnost setkat se slavnými sportovci i s mladými olympioniky z celé ČR, fandit a třeba navázat přátelství na celý život. Samozřejmě rozdáme krásné sportovní čepice všem dobrovolníkům jako jedinečnou památku na olympiádu 2020. Pro dobrovolníky zajistíme občerstvení i pitný režim,“ dodala Lydie Stráská. Dobrovolnické nováčky taky čeká zkušenost po boku profesionálního organizačního týmu skutečně unikátní sportovní události a v budoucnu je to může inspirovat k práci na přípravě a realizaci velkých sportovních mítinků.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.