Vánoční soutěž pro občany města Karlovy Vary

Jak bude letos vypadat vaše vánoční výzdoba? A jak si letos vyzdobíte svá okna?

Až budete mít hotovo, pochlubte se. Letos máte pro svou adventní tvořivost jednu motivaci navíc. Hledá se totiž Nejhezčí vánoční okno v Karlových Varech. Soutěž vyhlašuje město Karlovy Vary ve spolupráci s Vánočním domem v Doubí.

Až v příštích dnech dokončíte adventní výzdobu svého okna, dílo vyfoťte a snímek pošlete mailem na adresu fotosoutez@mmkv.cz nejpozději 10. prosince 2019. Pokud zaujmete porotu složenou ze zástupců organizátorů, můžete vyhrát finanční prémii ve výši jeden až pět tisíc korun. Vybrána budou tři díla a vítězové budou vyhlášeni a odměněni v neděli 22. prosince v průběhu doprovodného programu vánočních trhů na Mlýnské kolonádě.

PRAVIDLA SOUTĚŽE O NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ OKNO

Soutěž je určena obyvatelům města Karlovy Vary, každý účastník může přihlásit jedno dílo. Soutěžní fotografie vyzdobeného okna na objektu v Karlových Varech o datové velikosti minimálně 1 MB a maximálně 5 MB je nutné zaslat do 10. 12. 2019 na fotosoutez@mmkv.cz. Připojte své jméno a adresu, na které se vyzdobené okno nachází.

Autor souhlasí s tím, že město smí oceněná díla bezplatně a neomezeně využívat na svém webu, facebookovém profilu a Karlovarských radničních listech.

Pravidla soutěže si můžete přečíst zde – číst více…

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.