Karlovarky rozhýbaly pirátské vedení Mariánských Lázní. Na jak dlouho?

Na Karlovarkách jste si nedávno mohli přečíst článek „Mariánské Lázně potřebují investice jako sůl“. Ačkoliv se Starosta Mariánských Lázní Martin Kalina snažil text zesměšnit, na městském webu se najednou objevily informace, které zde do té doby chyběly. Náhoda, nebo prosté uznání viny?

Starosta Kalina se v jedné veřejné diskuzi na Facebooku vyjádřil: „…a jestli někdo bude brát vážně článek z karlovarek přesdílený na pirátskou pravdu, tak se obávám, že takovému člověku prostě už prostě není pomoci :D“

 

Ono to ale vypadá, že „není pomoci“  samotnému Starostovi.

O tom, že Karlovarky bere vážně i on, svědčí to, co se dělo po uveřejnění článku. Text upozorňoval na to, že na oficiálních webových stránkách města jsou poslední zveřejněné městské investice z roku 2015.  http://localhost/karlovarky.cz/marianske-lazne-potrebuji-investice-jako-sul/  Nyní se na webových stránkách objevila doplňující informace, ve které se píše o realizovaných investicích v roce 2019. Ty jsou sice prazvláštně „naporcované“, asi aby to vypadalo, že je jich víc, ale jsou zde. Na rozdíl od investic z let 2016 až 2018. Je tedy pravda, že se tyto tři roky, kdy byli také u kormidla Piráti, nic nedělo?

 

 

 

Není to ale poprvé, co se Karlovarkám podařilo rozhýbat vedení Mariánských Lázní. Podobná situace nastala u článku „Řídí se Mariánské Lázně podle 20 let staré koncepce rozvoje?“ V textu bylo poukazováno na stav, že je na webových stránkách města prezentována koncepce rozvoje z roku 1998. http://localhost/karlovarky.cz/ridi-se-marianske-lazne-podle-20-let-stare-koncepce-rozvoje/ Po uveřejnění článku se konečně situace změnila a na webu města objevil alespoň následující text: Aktualizované informace o koncepci rozvoje nyní jsou k nalezení ve strategickém plánu 2016 – 2031.

 

 

 

Takže -. jestli je Starostovi města Mariánské Lázně, tak jak sám zmiňuje ve svém diskuzním příspěvku „pomoci, nebo ne“, to musí posoudit sami občané. Je třeba ale brát jeho poznámky v diskuzních příspěvcích vážně, protože obvykle slučuje na svém soukromém profilu informace z radnice se svými soukromými příspěvky. Kdo se v tom má potom vyznat?

Nicméně, z toho, co se (ne)děje ve městě, je patrné, že pokud se nechopí iniciativy Karlovarský kraj a jeho představitelé, stanou se Mariánské Lázně bohem zapomenutým místem. Ani v Plzeňském kraji by nám nejspíš lépe nebylo, protože pokud vedení města nefunguje, jak má, tak je vlastně jedno, pod který kraj vlastně patříme…

Redakce Karlovarky.cz


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.