TOP FASHION WEEK V KARLOVÝCH VARECH

Poslední zářijový víkend proběhne v karlovarském Grandhotelu Pupp Top Fashion Week.

Během více než desítky módních přehlídek představí tvorbu českých i zahraničních návrhářů. Z New Yorku zavítá Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké raperské hudební scény, jako jsou Missy Elliott nebo Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se kromě jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie.

Z dalších úspěšných autorů bude k vidění například tvorba slovenského rodáka Pavla Berkyho, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, Mirky Horké, pánské modely z dílny Petra Kaloudy, nebo nové kolekce od Martiny Nevařilové, Ivety Řádkové či Hany Havelkové.

Karlovarský TFW bude kromě návrhářů samotných hostit i řadu známých českých tváří v roli patronů. Tereza Kostková, Iva Kubelková, Kate Mátlová, Jan Čenský, Aleš Háma a Miroslav Šimůnek  se stanou ambasadory jednotlivých autorů a budou je tak provázet celou akcí, které se zúčastní i další významné osobnosti.

Karlovarský Top Fashion Week je pilotní módní projekt, který bude postupně rozšiřován i do dalších evropských zemí. Po startu v České republice je v listopadu 2019 plánovaná přehlídka v německém Lipsku. V roce 2020 jsou přehlídky pod záštitou TFW plánované také ve Španělsku, Itálii nebo Lucembursku. Hlavní myšlenkou je podpora lokálních návrhářů dané země a zároveň šíření povědomí o kreativní české tvorbě.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.