Velká cena porcelánu 2019

Hala míčových sportů v Karlových Varech nabídne po dlouhé přestávce zápasy domácích volejbalistů. V rámci Velké ceny porcelánu odehraje VK ČEZ Karlovarsko utkání s oběma extraligovými finalisty a s bundesligovým Giesenem.

Tým Karlovarska čeká na úvod turnaje německý soupeř a ještě ve čtvrtek v podvečer se utká s Duklou Liberec. „Díky tomu, že tu jsou kvalitní soupeři, bude to pro nás výborná prověrka, manšaft si tak i v přátelských zápasech vyzkouší pracovat pod tlakem,“ doplnil Hudeček.

Pro volejbalisty Karlovarska jde o druhý zápasový test před nadcházející sezonou. Před týdnem se představili na turnaji v Kladně. „Důležité je teď najít souhru v týmu a zároveň chceme ukázat svůj vítězný duch, to chceme před domácím publikem vždycky,“ uvedl manažer klubu. „Chybí nám hráči, kteří jsou teď na mistrovství Evropy, ale proto je to výzva pro další, aby se ukázali.“

Velká cena porcelánu odstartuje ve čtvrtek zápasem Karlovarsko – Giesen, divácky ideální termín bude týž den od 17 hodin, kdy program prvního dne uzavře duel domácího celku s Duklou. Před ním si fanoušci mají možnost zakoupit v kanceláři klubu permanentní vstupenky na celou sezonu. Vstup na všechna utkání Velké ceny porcelánu je volný.

Program Velké ceny porcelánu 2019:

čtvrtek 19. září – ŽIVĚ online přenos

  • 11:00 Karlovarsko – Giesen
  • 13:00 Č. Budějovice – Liberec
  • 15:00 Č. Budějovice – Giesen
  • 17:00 Karlovarsko – Liberec

pátek 20. září – ŽIVĚ online přenos

  • 11:00 Karlovarsko – Č. Budějovice
  • 13:00 Giesen – Liberec

 

 

Zdroj: vk-karlovarsko.cz


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.