Trikolóra nabírá na síle i v Karlovarském kraji

Před pár měsíci, a to konkrétně 10.06. 2019 se na české politické scéně zrodil zcela nový subjekt. Konzervativní hnutí TRIKOLÓRA, které založil charismatický politik Václav Klaus ml.

Neuběhly tedy ani čtyři měsíce a Trikolóra má zastoupení ve všech krajích a oblastech (bývalé okresy) celé České republiky. Stejně tak je tomu i v našem Karlovarském kraji.

Rozhovor s krajským koordinátorem pro Karlovarský kraj si můžete přečíst na Parlamentních listech zde… ROZHOVOR

Včera se v Mariánských Lázních uskutečnilo první krajské setkání příznivců Trikolóry v našem regionu. Karlovarskou Trikolóru přijeli pozdravit i kolegové z Ústeckého kraje a zástupci Mladých konzervativců.

Celou akci pojali představitelé krajské organizace jako společné posezení a informovali své příznivce o tom, co se za tak krátkou dobu povedlo, a co se v nejbližší budoucnosti chystá. Mimo jiné se hovořilo o přípravách celostátního sněmu Trikolóry, který proběhne 28. září v Brně, a na kterém si hnutí zvolí své první oficiální vedení. Dotazy přítomných směřovali také na program, stanovy nebo na nejbližší volby. Pro hnutí by to mělo znamenat krajské, které proběhnou na podzim roku 2020.

Setkání proběhlo v přátelské atmosféře, a po oficiální části se nadále diskutovalo až do pozdních večerních hodin.

Autor: Redakce

V galerii si můžete prohlédnout pár fotografií z této akce.
 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.