Karlovy Vary – Novým náměstkem primátorky se má stát podnikatel Josef Kopfstein

Nominace na pozici náměstka primátorky města zastupitele Josefa Kopfsteina

Hnutí Karlovaráci se s ohledem na rodinné důvody, které nastaly u dosavadní náměstkyně primátorky města JUDr. Hany Zemanové, rozhodlo nominovat na pozici náměstka primátorky města Karlovy Vary zastupitele Josefa Kopfsteina.

Dosavadní náměstkyně primátorky JUDr. Hana Zemanová se rozhodla plně věnovat výchově dětí, neboť v jejím rodinném životě došlo k významným změnám. „Nebyla bych v tuto chvíli schopná se práci náměstkyně primátorky věnovat naplno a nechci šidit ani své rodinné povinnosti. Myslím si, že jsem ve své agendě na magistrátu města zanechala kus dobré práce, podařilo se mi například prosadit příspěvek 1000 korun na každého prvňáčka, zřídili jsme na magistrátu města senior point a na podporu kultury a sportu se nám podařilo prosadit více financí, než bylo v minulých letech,“ připomíná Hana Zemanová.

Nominovaný Josef Kopfstein je zkušený manažer a bývalý jednatel rodinné stavební firmy. Předpokládáme, že jeho zkušenosti a manažerské kvality, které nasbíral v průběhu své dosavadní aktivní kariéry, mu pomohou v rychlé orientaci ve svěřených gescích. „V oblasti majetku mi bezpochyby má dosavadní praxe pomůže, neobávám se ovšem ani dalších oblastí, například ve školství bude mou předností, že dokážu věcně posoudit stav školských zařízení a objektů,“ říká Josef Kopsfstein.

Hnutí Karlovaráci nominuje Josefa Kopfsteina s tím, že jednou z priorit, na níž se v koalici zaměří, bude koncepce nakládání s byty a eventuální bytová výstavba, která musí směřovat k větší dostupnosti bytů pro obyvatele Karlových Varů, kteří jinak odcházejí z našeho města pryč.

Na další fungování koalice ANO, ODS a Karlovaráci nebude mít tato změna žádný vliv.

Zdrij: hnutí Karlovaráci


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.