LEDstudio.cz – vývoj, prodej, vzdálenou správu, ovládání a servis velkoplošných LED obrazovek.

LEDstudio.cz je samostatná divize skupiny HDT, která se specializuje na vlastní vývoj, prodej, vzdálenou správu, ovládání a servis velkoplošných LED obrazovek.

Na trhu audiovizuální techniky a multimediálních technologií působíme více jak 20 let a patříme mezi největší a nejvýznamnější dodavatele LED zobrazovačů v ČR a SR.

Úspěšně působíme v několika evropských zemích, máme více jak 70 stálých zaměstnanců a úzce spolupracujeme s dodavateli LED technologií a speciality v oboru. Neustále rozšiřujeme naše produktové portfolio a pružně reagujeme na aktuální požadavky trhu.

Snažíme se vždy o vytvoření maximální hodnoty pro naše zákazníky a obchodní partnery. Pomáháme našim klientům s úsporou investic, nabízíme optimální řešení na míru a doporučíme vždy to nejvhodnější řešení. Klademe velký důraz na vlastní produktový a technologický vývoj, nabízíme komplexní řešení zakázek na klíč, poskytujeme profesionální poradenské a projektové služby, vyvíjíme a dodáváme vlastní ovládací software. Disponujeme profesionálním servisním zázemím, pro naše zákazníky a obchodní partnery držíme 24 hodinový NON STOP servis.

Na stránkách LEDstudio.cz   naleznete průřez naší produktovou nabídkou a řadu užitečných rad a informací. Můžete si ověřit naše řešení v rámci vybraných referencí, nebo si spočítat orientační cenu Vaší obrazovky. Naši obchodníci a know-how jsou Vám kdykoliv k dispozici.

Reklamní sdělení 


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.