Policisté zajistili vozidlo plné drog

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Chebu zahájili trestní stíhání 35letého cizince, kterého obvinili ze spáchání zločinu Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu a ze spáchání přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Pětatřicetiletý muž měl 24. července 2019 v nočních hodinách v Mariánských Lázních řídit osobní motorové vozidlo značky Volkswagen po ulici Hlavní a Palackého. Tam byl policejní hlídkou z obvodního oddělení v Mariánských Lázních zastaven. Při kontrole policisté zjistili, že řidič má ve vozidle pro svoji potřebu téměř 170 gramů krystalické látky a přes 160 gramů rostlinného materiálu v podobě palic okvětí. Během kontroly policisté také zjistili, že řidiči byl Okresním soudem v Karlových Varech uložen zákaz řízení motorových vozidel na dobu jednoho roku. Obviněný muž byl následně eskortován do policejní cely.

Kriminalisté státnímu zástupci podali podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. V nejbližší době bude předán Okresnímu soudu v Chebu, který bude o uvalení vazby rozhodovat.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na 8 let.

Zdroj: Policie ČR / Autor nprap. Mgr. Soňa Podlahová 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.