Festival pouličního divadla a nového cirkusu „Letní bláznění“ v Krajince

Areál pod Chebským hradem se opět stane dějištěm festivalu pouličního divadla a nového cirkusu s názvem „Letní bláznění“.

V cirkusovém šapitó se již tento pátek setkají umělci, komedianti, žongléři a akrobaté, aby vytvořili pro diváky nezapomenutelná představení. Kdo bude chtít, může si vyzkoušet artistické kousky na vlastní kůži. Každoročně pořádaný festival se koná za finanční podpory města Cheb, Karlovarského kraje a Ministerstva kultury ČR.

A na co se konkrétně mohou návštěvníci těšit? V pátek například na autorské pohybové představení Lukáše Šimona a Antona Eliaše o dvou robotech s názvem Robo Erectus nebo na novocirkusové představení Pokoj plné vzpomínek, snů, pochyb a naděje v režii Veroniky Smolkové a Collective Momentum. S Divadlem Studna se vydají na dobrodružnou cestu vonící dálkou, kávou a vzácným kořením, do země jménem Omán za Syndibádem. Velkolepé představení Nautilus na motivy románů Julesa Verna pak předvedou tři výrazná uskupení české divadelní scény Blackout Paradox, Teatr Novogo fronta a Sacra Circus.

V sobotu vystoupí kupříkladu skupina Aventyr s představením Sarawak, ve kterém se pokusí o rekonstrukci prastaré legendy. Pohádková groteska Jungle Joke Jakuba Folvarčného s prvky klaunerie a pantomimy pozve diváky všeho věku do světa nepředvídatelné dětské fantazie, v níž se její aktéři můžou během chvilky proměnit v cokoliv. To vše a mnohem více nabídne dvoudenní festival pouličního divadla a nového cirkusu v Krajince.

Podrobný program najdete na webu Kulturního centra Svoboda.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje


iLED.cz je dodavatel profesionálního LED osvětlení pro exteriér, interiér a veřejné a místní komunikace a prostory. Nahradíme stávající osvětlení a konvenční světelné zdroje úspornou LED technologií. Provedeme audit aktuální energetické náročnosti a připravíme komplexní a optimální projekt relampingu pro každý typ osvětlení.

LED technologie přináší zásadní energetické úspory i při zachování vysoké světelné účinnosti. Ať už se jedná o osvětlení veřejných a místních komunikací, veřejných prostranství a parků, architektonické osvětlení budov v exteriéru či interiéru, osvětlení sportovních a kulturních areálů, úřadů, škol a nemocnic, výrobních a skladovacích hal, až po rodinné domy a domácnosti.

Nabízíme kvalitní značkové produkty. Zajišťujeme vlastní vývoj a výrobu unikátních produktů, často v originálním designu na přání zákazníků. LED produkty poskytují unikátní vlastnosti a variabilitu nových řešení. Nečekejte, až Vaše současná řešení „dožijí“ a kontaktujte naše specialisty, kteří jsou Vám neustále k dispozici.

Reklama

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.