Prodej pozemků určených k výstavbě rodinných domů, 19 665 m2, Stanovice u Karlových Varů

Společnost Magnet realit s.r.o., nabízí k prodeji stavební pozemky určené pro výstavbu rodinných domů nebo rezidenčního bydlení.

Pozemky jsou situovány na jižní straně zastavěné části obce Stanovice v těsné blízkosti vodní nádrže. Pozemky jsou zpřístupněny obecní komunikaci, která je průjezdná v obou směrech.

Celkem je k dispozici 22 stavebních pozemků. Jedná se o projekt zahrnující výstavbu 22 rodinných domů. Součet ploch všech stavebních pozemků činí: 19665m2. S veškerými IS jako je elektřina , kanalizace a voda je v rámci projektu počítáno. Veškerá projektová dokumentace inženýrských sítí, včetně příjezdových cest je pro vážné zájemce k nahlédnutí.

Jedná se o klidnou a příjemnou lokalitu s krásným výhledem do okolí a výbornou dopravní dostupností. Základní občanská vybavenost jako je obecní úřad, školka, škola, obchod se nachází v těsné blízkosti pozemků. Vzdálenost od Karlových Varů je 14 kilometrů.

  • PENB – G.
  • Cena: 13.000.000,- Kč za nemovitost
  • Obec: Stanovice
  • Ulice: U hřiště
  • Celková plocha pozemků: 19 665 m2
  • Fotodokumentace a kontakty na prodejce: ZDE

Obec Stanovice se nachází v okrese Karlovy Vary.

Leží na návrší na levém břehu Lomnického potoka. Obec má čtyři části: 2 km vzdálené Nové Stanovice, 3 km vzdálený Dražov a 5 km vzdálené Hlinky. Celkem v nich žije 630 obyvatel. V nejbližším okolí Stanovic se nacházejí města: Karlovy Vary (14 km), Bečov nad Teplou (10 km), Horní Slavkov (10 km), Loket (14 km) a Bochov (18 km). Sousedními obcemi jsou Háje (2 km), Kolová (3 km), Březová (5 km), Teplička (3 km). (Zdroj: wikipedia)

 

Kompletní nabídku nemovitostí a všech služeb společnosti Magnet Realit najdete na webu: https://www.firmamagnet.cz/


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.