Hlasování v soutěži Žena regionu potrvá do konce srpna.

Až do konce srpna můžete hlasovat pro svou favoritku v soutěži Žena regionu. Za každý kraj soutěží deset mimořádných dam, které svůj volný čas obětují pro druhé. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti. Seznamte se s jejich neobyčejnými příběhy a podpořte je v cestě za prestižním titulem.

Celonárodní soutěž Žena regionu je určena pro všechny ženy, se kterými se denně setkáváme a které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě a ještě při tom všem zvládají péči o rodinu. Tyto ženy se neusmívají z obálek módních a lifestylových časopisů, nebo je nenajdete v žebříčku nejbohatších a nejúspěšnějších lidí, ale své bohatství mají někde jinde – rozdávají úsměvy a otevírají srdce těm, kteří potřebují jejich pomoc a pozornost. Jubilejní desátý ročník veřejně prospěšné soutěže podpořili záštitou předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera a předsedkyně Asociace krajů ČR a hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová.

Stejně jako loni je i letos omezen počet účastnic v krajských kolech na deset. Našim cílem je více se věnovat příběhům nominovaných žen a přitáhnout k nim pozornost médií, eventuálních sponzorů i veřejné samosprávy. Umístění jednotlivých soutěžících bude pak zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic tajné,“ upřesnila zakladatelka soutěže Žena regionu Denisa Kalivodová s tím, že absolutní vítězka pro celou Českou republiku, která získá od veřejnosti nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v říjnu v Praze.

Z Karlovarského kraje se o titul Žena regionu ucházejí:

Martina Gebauerová, speciální pedagog, dobrovolník
Nikol Jelínková, podnikatelka
Drahomíra Opletalová, zakladatelka kulturního sdružení
Olga Pištejová, ředitelka hospicu
Daniela Radová, předsedkyně sportovního klubu a trenérka
Sonia Sudimacová, předsedkyně zapsaného spolku, sociální pracovnice
Lenka Teturová, lektorka, trenérka
Miroslava Tlučhořová, zakladatelka rodinného centra, osobní poradce
Jana Třísková, operační technik tísňové linky 112
Mirka Valašíková Křížová, průvodkyně mateřstvím

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.