iLED – vlastní technologií k úspěchu

Reklama –

Projekt iLED.cz patří pod hlavičku společnosti HDT impex. Tato divize se specializuje na řešení projektů LED osvětlení v interiéru i exteriéru a v oblasti veřejného LED osvětlení.

Společnost HDT impex s.r.o. (původně Hurrican HDT) byla založena v roce 1994. Na trhu audiovizuální techniky a zábavní elektroniky působíme 24 let. Naše pobočky najdete v Čechách a na Slovensku, působíme však v řadě dalších evropských zemí.

Patříme mezi největší společnosti v oboru na domácích trzích. S našimi produkty se můžete setkat prakticky všude, kde se komunikuje zvukem, světlem či obrazem. Kromě zakázek LED osvětlení, kterým se věnují tyto stránky, vyřešíme i nejnáročnější multimediální nebo audiovizuální požadavky Vašeho projektu.

iLED.cz je dodavatel profesionálního LED osvětlení pro exteriér, interiér a veřejné a místní komunikace a prostory. Nahradíme stávající osvětlení a konvenční světelné zdroje úspornou LED technologií. Provedeme audit aktuální energetické náročnosti a připravíme komplexní a optimální projekt relampingu pro každý typ osvětlení.

LED technologie přináší zásadní energetické úspory i při zachování vysoké světelné účinnosti. Ať už se jedná o osvětlení veřejných a místních komunikací, veřejných prostranství a parků, architektonické osvětlení budov v exteriéru či interiéru, osvětlení sportovních a kulturních areálů, úřadů, škol a nemocnic, výrobních a skladovacích hal, až po rodinné domy a domácnosti.

Nabízíme kvalitní značkové produkty. Zajišťujeme vlastní vývoj a výrobu unikátních produktů, často v originálním designu na přání zákazníků. LED produkty poskytují unikátní vlastnosti a variabilitu nových řešení. Nečekejte, až Vaše současná řešení „dožijí“ a kontaktujte naše specialisty, kteří jsou Vám neustále k dispozici.


iLED.cz Profesionální partner pro LED osvětlení

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.