19. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje – Hlasování

Cílem 19. ročníku soutěže „Stavby Karlovarského kraje“ je prezentovat všechny současné stavby na západě Čech – v Karlovarském kraji, které jsou zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let 1. 1. 2016 – 20. 4. 2019.

Od 15. 5. 2019 jsou stavby a projekty umístěny na webové adrese: www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani-skk, kde do uzávěrky soutěže 7. 6. 2019 do 16:00 probíhá veřejné hlasování o stavbách.

Hlasování, v rámci soutěže Stavby Karlovarského kraje, je jednoduché. Navíc z těch, kteří hlasovali v obou kategoriích (stavba, projekt), vylosuje pořadatel 3 hlasující, které odmění hodnotnými cenami.

Jak tedy hlasovat?

  1. V detailu stavby či projektu, pro který chcete hlasovat, kompletně vyplňte a odešlete hlasovací formulář v pravém rohu detailu.
  2. Je třeba uvést pravdivé a platné jméno, příjmení, e-mail a telefon.
  3. Jakmile je formulář odeslán, obdržíte na vámi uvedený e-mail žádost o potvrzení hlasu. Tu potvrdíte kliknutím na linku uvedenou v těle e-mailu. Pokud na linku nelze kliknout, zkopírujte ji do adresního řádku vašeho prohlížeče (Internet Expolerer, Firefox, Chrome …).
  4. Pokud jste váš e-mail kliknutím ověřili, budete dále hlasovat ve zbylých kategoriích bez ověření.

Jak hlasovat – podrobné informace…


Zdroj: Stavbykarlovarska.cz


 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.