Rezidence Moser Karlovy Vary – Prodej bytů 2 +kk a 3+kk, 44 až 120 m2.

Naše společnost Magnet Realit vám nabízí k prodeji bytové jednotky v rezidenčním komplexu Moser v Karlových Varech.

Bytový komplex Rezidence Moser nabízí celkem 109 bytů s dispozičním uspořádáním – 2+kk a 3+kk s užitnou plochou od 44 do 120 m2.

Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích je privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání.

Některé z bytů disponují balkonem nebo lodžií. Nechybí ani venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, která zajišťuje příjemné prostředí zejména v letních měsících. Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem je zajištěn celý areál, aby poskytl majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou výtahem od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.

Nová bytová zástavba splňuje všechny požadavky na kvalitní a moderní bydlení. Má výbornou občanskou vybavenost (školy, školky, zdravotní péče), dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírody a řeky. Výhodou je blízké nákupní centrum Varyáda a Kaufland. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  – karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena.

Dva ze vzorových bytů jsou vám k dispozici na prohlídku. S hypotékou na financování koupi bytu vám rádi bezplatně poradíme a doporučíme ty nejlepší odborníky na trhu.

Energetická náročnost budovy – G

Cena: 43.000,-Kč/m2

Více informací a fotodokumentaci najdete na stránkách společnosti – MAGNET REALIT


Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.