Podejte si žádost o inovační voucher

Program rozvoje konkurenceschopnosti Karlovarského kraje – Inovační vouchery

67 podpořených projektů, 47 podpořených firem, celková výše podpory v hodnotě téměř 10,9 mil. Kč. Rozšíříte v letošním roce tato čísla tím, že si zažádáte o inovační voucher Karlovarského kraje. 

Pro každou firmu máme připraveno 170 000 Kč na inovativní řešení, které pro vás realizuje výzkumná organizace (např. vysoká škola). Celkově můžeme rozdělit až dva miliony korun.

Příkladem podpořeného řešení může být vývoj produktu, procesu nebo služby, testování a měření, analýza vhodnosti použití materiálu, analýza trhu, marketingová strategie a mnoho dalších. Pokud si nejste jisti s možností podpory zamýšleného řešení, můžete navštívit seminář, který plánujeme na 24. 4. v zasedací místnosti Podnikatelského inkubátoru Kanov od 10 hodin. Přihlásit se na seminář je možné prostřednictvím přihlašovacího formuláře

Plánované projektové záměry je také možné konzultovat osobně. V takovém případě doporučujeme si schůzku rezervovat předem telefonicky nebo e-mailem. Inspiraci k projektovým záměrům můžete nalézt také mezi studiemi podpořených projektů z minulých projektů.

Příjem žádostí bude zahájen dne 7. 5. Více informací naleznete na internetových stránkách Karlovarského kraje

Zdroj: Karlovarská agentura rozvoje podnikání


Hledáte rychlý podnikatelský úvěr a banky se k vám otočily zády? Obraťte se na nás.

Reklama

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.