Družstevní byt na prodej, 2+kk, 51 m2, balkon, Karlovy Vary – Stará Role

Nabízíme vám k prodeji moderní družstevní byt 2+kk s balkónem v Karlových Varech, městské části Stará Role, ulice Kryzánkova.

Tento bezbariérový byt má celkovou užitnou plochu 51 m2 a dispozici 2+kk. Je v družstevním vlastnictví a nachází se v prvním patře zánovního činžovního domu s výtahem, který byl postaven v roce 2006.

Bytová jednotka se skládá z chodby 10,1 m2, ložnice 11,4 m2, obývacího pokoje 15,8 m2 s kuchyňským koutem 3,8 m2, toalety 1,2 m2, koupelny 3,9 m2 a balkonu 4,5 m2.

Po zaplacení kupní ceny dojde ke splacení zbytkové anuity, tudíž nový majitel bytu hradí již pouze měsíční nájemné dle počtu osob – cca 3.600,-Kč/měsíčně + energie.

Přepis do osobního vlastnictví je plánován na rok 2027.

Dále je kupující – nabyvatel osvobozeno od daně z nabytí nemovitosti z důvodu družstevního vlastnictví. Tedy o částku přibližně ve výši 64.800,-Kč!

Další výhody – Dětské hřiště přímo za domem, parkování u domu. Podlahové vytápění, vysoká tepelná izolace, nízké měsíční náklady na bydlení. Bezbariérová dispozice, slunné a klidné bydlení, veškerá občanská vybavenost v místě bydliště včetně supermarketu.

Byt spadá do Energetické náročnosti typu G z důvodu nepředložení průkazu Energetické náročnosti domu.

Více informací o této nemovitosti včetně fotodokumentace najdete na stránkách společnosti – MAGNET REALIT 


Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.