Generální ředitel KMV Antonio Pasquale kvůli své bezohlednosti a ignoranci zanechal český klenot v troskách.

Karlovarské minerální vody zajímali pouze miliardové výdělky z těžby surovinového bohatství české země, které si její majitel Alessandro Pasquale vyváděl mimo Českou republiky.  Dokonce uštědřil facku jednomu z památkářů, který jej na veřejnosti vyzýval k převzetí zodpovědnosti a obnovu zdevastovaných historicky ceněných objektů v lázních Kyselka.

Viceprezident Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR Martin Kadrman uvádí:

Antonio Pasquale, otec současného generálního ředitele KMV, má propojení na firmu C.T.S. Duo. Té prý patří většina nemovitostí v lázních. „Mattonka by tak měla být odpovědná za současný neutěšený stav objektů v bývalém lázeňském areálu,“ zdůraznil. Generální ředitel KMV Alessandro Pasquale ale tvrdí, že KMV nikdy všechny objekty lázní v Kyselce nevlastnila. Většinovým vlastníkem lázeňských domů v Kyselce má prý být společnost C.T.S. Duo.

C.T.S. Duo jako bílý kůň KMV?

„Na veřejném slyšení k petici za záchranu lázní Kyselka nás v Senátu PČR generální ředitel KMV Alessandro Pasquale vyzval, abychom předložili důkaz, že C.T.S.-DUO, většinový vlastník lázeňských domů v Kyselce, je bílým koněm KMV. Proto jsme přehledně zmapovali vlastnické vztahy C.T.S-DUO, respektive jejich jednatele Petra Dostála a Antonia Pasqualeho, otce Alessandra,“ uvedl Martin Kadrman.

Petr Dostál na počátku 90. let založil firmu GRUPPOTEX, která je během let několikrát přejmenována. „Má názvy C.T.X.-DUO, poté C.T.S.-DUO a od roku 2012 se jmenuje RIS Revitalizační investiční společnost. Firma sídlí po celou dobu na adrese Novákových 380/18 v Praze. Společníky mu jsou členové rodiny Sklenaříků.  Korespondenční adresu však má na ulici Mariánské náměstí 4, Praha 1. Přesně tam, kde mají sídlo Karlovarské minerální vody,“ vysvětlil Kadrman.

Zdroj: Zastavme zloděje


Související články: http://localhost/karlovarky.cz/zadluzene-prameny-nadeji-strida-zmar/