Město zasáhl skandál. Padla obvinění za úplatky a pletichy.

Karlovy Vary – Město zasáhl skandál. Padla obvinění za úplatky a pletichy. Pan Klement stojí opodál a pokrytecky ukazuje prstem.

Vážená redakce, jako mnoho občanů Karlových Varů jsem si přečetl články o tom, že polici obvinila několik mužů z  uplácení při opravách KV Arény. Následně na mne vyskočí příspěvky na sociálních sítích jistého pana Klementa, který s blížícími se komunálními volbami převtělil do politika za nějaké své hnutí a začne hlásit „Já to říkal“, „Já na to upozorňoval“.

Za dobu mého působení v  KV Aréně před třemi lety tento pokrytecký Klement nikdy na nic neupozorňoval. Proč píši pokrytecký Klement? Protože tento Klement měl v KV Aréně uzavřenou Příkazní smlouvu, kdy za období od roku 2015 byly Klementovi vypláceny několika tisícové odměny. Klement, v té době obchodní zástupce potravinové firmy, měl v KV Aréně na starosti „kontrolu nad dostavbou a dovybavení míčové haly a bazénu včetně organizace a realizace výběrových řízení“, „příprava a realizace organizačního zajištění provozu haly pro míčové sporty včetně přípravy smluv“, „zpracování návrhu nového organizačního řádu spočívající v dostavbě nových objektů“.

V té době byl Klement obchodní zástupce nějaké potravinářské firmy. Nebylo jistě v  Karlových Varech jiných odborníků na kontrolu dostavby, příprav smluv a vypracování návrhů na dostavbu haly než je tento Klement, který v  té době prodával jogurty. Mimo jiné, dle stavebního zákona, kontrolu nad prováděním stavby musí vykonávat osoba, která má příslušné vzdělání a  praxi v  oboru. A  to Klement neměl. Ptám se, kde bylo veřejné výběrové řízení na obsazení takové pozice? Nikde. A jak se tedy pan Klement najednou ocitl v KV Aréně na pozici odborníka na stavby, odborníka na výběrová řízení a odborníka na smluvní vztahy? Ať si každý vysvětlí po svém. Klement je absolutní pokrytecké dno, když se odváží na někoho ukazovat prstem a přitom sám moc dobře ví, že u toho byl také… Vybaví se mi české rčení „zloděj křičí, chyťte zloděje“.

Že si o  Klementovi nevymýšlím, dokládám Příkazní smlouvou mezi Klementem a KV Arénou s.r.o.

Autor: L. N.

 

Zajímají nás vaše názory na aktuální témata v Karlovarském kraji. Své náměty a příspěvky můžete psát na email: karlovarky@gmail.com 

Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor a redakce texty neupravuje. Články v „Blogu“ občana nevyjadřují názory redakce.

Aleš Chmelík

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.