Jednatel KV Arény byl odvolán. Ustojí tento krok současná koalice?

Jak jsme vás již včera informovali, byl odvolán jednatel městské společnosti KV Arena s.r.o., pan Vladimír Kvasnička. Důvodem pro jeho odvolání mělo být uzavření údajně nevýhodné smlouvy o reklamě se společností REALISTIC a dlouhodobá nekomunikace… Již z tohoto faktu jasně plyne, že jde o uměle vytvořenou „kauzu“ a pravý důvod odvolání jednatele Kvasničky ví pouze osoby, které jeho odvolání zinscenovali. Tedy primátor Kulhánek (KOA) a lidé v pozadí. Těm se lidově říká kmotři.

Dle vyjádření předsedy odborové organizace KV Arény Václava Krejbicha se o dění v aréně nikdy nikdo z vedení města nezajímal. Například pan primátor Kulhánek za celou dobu výkonu své funkce (téměř 8 let) ani jednou nepřišel za zaměstnanci společnosti a nikdy s odboráři nejednal.

Dřívější stanovisko odborů KV Arény k osobě jednatele pana Kvasničky: http://www.kvarena.cz/aktualne/188/odborum-kv-areny-dosla-trpelivost

 

Další otázkou zůstává, zda tento krok ustojí současná koalice. Kvasnička je totiž i radním města za klub VOLNÍ, který má v koalici pět členů (zatím). Podle našich informací je koalice mírně řečeno v rozkladu a na příštím jednání zastupitelstva města ( v úterý 26.6.) může dojít i k jejímu rozpadu v přímém přenosu. 

Naše redakce požádala o vyjádření přímo pana Vladimíra Kvasničku. Jeho stanovisko vám přineseme v nejbližších dnech.

Autor: Aleš Chmelík

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.