Poběžte pro Jeden svět v Karlových Varech

Běháte pravidelně a nebo vůbec? Nevadí, úplně pro všechny je Běh pro Jeden svět, který pořádají organizátoři filmového festivalu dokumentárních filmů Jeden svět ve středu 14.3. před hotelem Thermal.

Start je v 19:00 hodin a nezávodní trasa o délce 3 km je opravdu pro všechny – běžce i neběžce, rodiny s dětmi i kočárky, pro lidi s handicapem – pro Vás máme průvodce. Po rovině k Puppu a zpět, pěkně bez bariér a vlastním tempem.

„Festival Jeden svět pro všechny prosazuje myšlenku přístupnosti kulturních zážitků všem bez rozdílu. Moc se nám tato myšlenka líbí a tento běh pořádáme ve stejném duchu, tedy je jedno jestli jste zdraví nebo máte nějaký handicap. Také startovné je nastavené vstřícně všem – je totiž dobrovolné, za příspěvek si můžete odnést poukaz na lístek do kina na libovolný festivalový film promítaný o víkendu 16. – 18. 3. v kině Drahomíra,“ uvádí organizátoři.

Přijďte se proběhnout, projít, projet na vozíku nebo v kočárku, sami nebo s průvodcem třeba v doprovodu ultramaratonce Miloše Škorpila či paralympijské reprezentantky v plavání Vendy Duškové. Je jen na Vás, jak zdoláte tříkilometrovou trasu podvečerními lázněmi. V cíli Vás čeká milá odměna. Srdečně Vás zveme!

Více info na facebooku Běh pro Jeden svět nebo na Jeden svět – Karlovy Vary

Autor: Tisková zpráva/Lenka Dolečková

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.