Přípravy na Mattoni 1/2 Maraton jsou v plném proudu

Do startu Mattoni 1/2 Maratonu Karlovy Vary zbývají už jen dva měsíce. Jak uvedli pořadatelé na dnešní tiskové konferenci, více než dvě třetiny čísel jsou již vyprodány. Využijte proto jedinečnou příležitost získat registrace na závod zdarma, a to v rámci soutěže, kterou vyhlásil Karlovarský kraj ve spolupráci s RunCzech. Připraveny jsou i volné registrace na oblíbený dm rodinný běh.

V pořadí již 6. ročník Mattoni 1/2 Maratonu se poběží 19. května. Trasa závodu patří vzhledem ke kopcovitému terénu k nejnáročnějším ze série RunCzech běžecké ligy, ovšem díky scenérii lázeňského města zároveň k těm nejkrásnějším. Zatímco v minulých letech měl Mattoni 1/2Maraton zpravidla africké vítěze, letos chtějí dát organizátoři šanci zazářit také evropským a především českým atletům. V Karlových Varech by se měli představit například Ondřej Fejfar nebo Daniela Havránková. Kromě elitních běžců se městem proženou také hvězdné štafety v čele s Daliborem Gondíkem. Zaběhnout si zkrácenou trasu budou moci i rodiče s dětmi, a to v rámci dm rodinného běhu.

Jedním z hrdých partnerů akce je i Karlovarský kraj, který na ní každoročně přispívá nemalou částku ze svého rozpočtu. „Velice nás těší, že můžeme být partnerem tohoto prestižního závodu, díky kterému do našeho kraje zavítají elitní běžci z celého světa a jejich nadšení fandové. Karlovarský kraj i letos ve spolupráci se společností RunCzech vyhlašuje soutěž o registrace zdarma. Pro soutěžící máme připraveno celkem dvacet registrací na hlavní závod a dvacet registrací na dm rodinný běh. Stačí pouze zodpovědět tři jednoduché otázky. Veškeré podrobnosti najdete na internetových stránkách Karlovarského kraje. Věříme, že se do soutěže zapojí co nejvíce lidí a výherci si budou moci vychutnat nezapomenutelnou atmosféru tohoto velkého sportovního svátku,“ uvedl náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Martin Hurajčík.

Soutěž o registrace zdarma probíhá od 7. do 30. března. Na základě zaslaných správných odpovědí následně komise vylosuje začátkem dubna vítěze. Inspiraci ke správným odpovědím na soutěžní otázky a veškeré informace o letošním ročníku Mattoni 1/2 Maratonu Karlovy Vary najdou zájemci na těchto internetových stránkách.
Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.