Stavby a projekty budou opět soutěžit – soutěž Stavby Karlovarského kraje vstupuje do 18. ročníku

V rámci Dnů a stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2018 se již tradičně uskuteční soutěž o nejlepší stavby a projekty v Karlovarském kraji. Záštitu nad akcí, kterou každoročně pořádá Regionální stavební sdružení Karlovy Vary převzala hejtmanka Karlovarského kraje Mgr. Jana Vildumetzová a primátor města Karlovy Vary Ing. Petr Kulhánek.

Během uplynulých sedmnácti ročníků se v soutěži prezentovalo již 469 staveb včetně projektů. Snahou je, aby se nejširší odborná i laická veřejnost seznámila s tím, jak je na tom stavebnictví v Karlovarském kraji a které nové stavby zde vznikly a které se připravují.

Zájemci o účast v soutěži mohou přihlašovat nejenom stavby, které byly zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let, tedy od 1.1.2015 do 20. 4.2018, ale také projekty staveb, architektonické a urbanistické studie připravované k realizaci během uplynulých pěti let, konkrétně od 1.1.2013 do 20.4.2018. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant zhotovitel nebo její majitel.

Stavby bude hodnotit jak odborná porota, tak i široká veřejnost prostřednictvím internetu. Od 16. května budou stavby a projekty umístěny na webové adrese www.stavbykarlovarska.cz, kde bude do uzávěrky soutěže, 8. června 16 hodin probíhat veřejné hlasování. Zároveň bude možné na stejném webu hlasovat pro zachráněné památky Karlovarska.

Informace k soutěži včetně přihlášky a podmínek soutěže jsou zveřejněny na: www.stavbykarlovarska.cz

Autor: Ing. Anna Vlášková

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.