Pozvánka na florbal. Do Varů přijede Ostrava

Minulý týden jsme na půdě Hattricku Brno odehráli jeden z nejhorších zápasů v sezóně. Prohru však musíme rychle hodit za hlavu, protože už v sobotu nás čeká další velmi náročný duel. Do Haly míčových sportů (HMS) zavítá silná Ostrava.

Ostravský celek v letošní sezóně zatím válí, v aktuální tabulce mu patří druhé místo s dvoubodovou ztrátou na první Havířov a vypadá to, že play off mu již nemůže uniknout. Tým trenéra Tomáše Svačinky se nejvíce opírá o body Michala Dombrovského a také o gólmana Vojtěcha Kořínka, který vychytal nejvíce výher ze všech brankářů 1.ligy. Ostrava v letošní sezóně stejně jako náš A-tým využívá hráčskou výpomoc ze superligových celků. V karlovarské hale se tak pravděpodobně představí například Ondřej Vítovec, kmenový hráč Tatranu Střešovice, který si v letošní sezóně zahrál i za seniorskou reprezentaci. Pokud budou chtít Hurricani pomýšlet na bodový zisk určitě se musí vyvarovat zbytečných vyloučení. Ostrava patří mezi týmy s nejvyšší úspěšností přesilovek.

Utkání bude zajímavé i z toho důvodu, že půjde o souboj týmu, který je nejlepší na hřištích soupeřů s týmem, jenž doma body příliš nerozdává. Karlovarští budou chtít napravit své zaváhání s Brnem a zamezit možným komplikacím v boji o play off. Uvidíme s jakou taktikou trenér Pánek na Ostravu vyrukuje, jakou zvolí sestavu, zda se do  sestavy již vrátí nejlepší střelec Dan Macek, který duel v Brně vynechal.

První letošní měření sil obou týmu dopadlo lépe pro našeho soupeře, který na svém hřišti slavil těsnou výhru 5:4. Nyní máme ideální příležitost mu porážku oplatit, k tomu však potřebujeme podporu od všech fanoušků. Proto neváhejte a přijďte podpořit naše Áčko a pomoci mu přiblížit se vytouženému cíli.

  • Kdy: Sobota 3.2.2018 od 19:30 
  • Kde: HMS Karlovy Vary
  • FB Hurrican Karlovy Vary – 1. MVIL Ostrava WOOW

Zdroj: florbalkv.cz

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.