Superman v řadách zastupitelů

Alespoň takový pocit mám ze zastupitele pana Andrejkiva (Volný zastupitel, dříve hnutí ANO nebo Řád národa – vlastenecká unie)

Během jednoho z minulých zasedání zastupitelstva města Karlovy Vary jsem zaregistroval, že byl pan Andrejkiv nominován na pozici předsedy tzv. Strategického výboru. Tato jeho nominace však neprošla. Prvně jsem si říkal chudák, proč ho nominují, když nemá vyjednanou potřebnou podporu. Až následně jsem se podíval na stránky města a zjistil, že pan Andrejkiv má již funkcí jako „japonská kalkulačka“.

Je členem zastupitelského klubu „Volní zastupitelé“, radním města, zastupitelem města, členem Výboru strategického rozvoje a integrovaného plánu rozvoje města, členem dozorčí rady Dopravního podniku a.s., členem komise pro sociální věci a seniory a členem komise protidrogové prevence, kriminality a bezpečnosti.

Když k tomuto výčtu ještě přidáme jeho civilní povolání ředitele Agentury domácí péče LADARA nebo pozici člena správní rady – Carlsbader Gate o.p.s., tak toho stačí dělat opravdu hodně. Je však otázkou, jak kvalitně. Na to by se ho však měli ptát především opoziční zastupitelé.

PS: Pokud jsem nějakou další funkci přehlédl, tak se panu radnímu, zastupiteli a nevím co všechno velice omlouvám…

Autor: Richard Kolář

 

Zajímají nás vaše názory na aktuální témata v Karlovarském kraji. Své náměty a příspěvky můžete psát na email: karlovarky@gmail.com 

Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor a redakce texty neupravuje. Články v „Blogu“ občana nevyjadřují názory redakce.

Aleš Chmelík

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.