Fight Night West v Karlových Varech

Pešič vs. Štrbák jako hlavní tahák na FNW v Karlových Varech

Fight Night West představí 16. března svůj třetí galavečer a dnes večer organizátor oznámil hlavní zápas, který nabídne velkou podívanou do 70 kilogramů a současně půjde o pás šampiona.

Do Karlových varů se podívá velmi zkušený srbský bojovník Dragan Pešič. Dvojnásobný světový šampion K-1 v letech 2008 a 09 začal se svojí kariérou již v roce 2005 a málokdy se mu stalo, že by se jeho utkání dostalo za hranici 1. kola. Ve skutečnosti byl jeho poslední duel zároveň prvním, který skončil až na body, jinak vše před limitem. Na kontě má jak rychlé knockouty (27 vteřin), tak rychlé submise (32 vteřin). Nedávno vystupoval mj. i v ruské M-1.

Jeho slovenský soupeř Miroslav Štrbák má za sebou velmi pilný rok 2017 a je si vědom, že toto bude pro něj další velká výzva, ne-li jedna z největších. Stejně jako “Little Wonder” Pešič se s tím v kleci moc dlouho nemaže, ať už to skončí výhrou nebo prohrou. Třináct ze svých celkových 15 výher zaznamenal po knockoutu, ale proti Pešičovi ví, že si bude muset dávat velký pozor na submise, neboť srbský borec utáhl 9 svých protivníků a sám Štrbák loni v Košicích vzdal zápas po nasazení heel hooku.

Oba bojovníci své poslední zápasy prohráli, Pešič má nyní dokonce nelichotivou bilanci tří proher v řadě, kterou by rád v Karlových Varech vymazal.

Galavečer proběhne 16. března od 19 hodin v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. 

Vstupenky zakoupíte zde:  https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/725073/fight-night-3

Zdroj: fightclubnews

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.