Pozvánka na florbalový zápas – Karlovy Vary vs Petrovice

Play off se nezadržitelně blíží a týmy bojují o každý bod. Naši hráči minulý víkend ztratili body s Havířovem a nyní tedy potřebují opět naplno zabodovat. Nečeká je však nic jednoduchého, v Hale míčových sportů přivítají jednoho z přímých konkurentů v boji o postup mezi nejlepší osmičku.

Tím celkem jsou Petrovice. Petrovice jsou nováček 1.ligy, na rozdíl od Havířova, který jsme hostili minulý víkend si však ve své premiérové sezóně vedou o poznání lépe. V tabulce jsou čtvrté a patří tak jednoznačně k největším překvapením letošní prvoligové sezóny. Mezi hlavní opory patří určitě Roman Oborák čtvrtý nejlepší střelec soutěže a nesmíme zapomenout ani na brankáře Romana Ciompu, kterého si karlovarští fanoušci mohou pamatovat z jeho loňské návštěvy, tehdy ještě v dresu Rožnova pod Radhoštěm.

Když se podíváme na formu obou týmů, tak zde jsou na tom o něco lépe Petrovice, které z posledních pěti zápasů poznali hořkost porážky pouze jednou.

Hurricani budou chtít prolomit sérii, kdy již dvakrát po sobě na domácí palubovce dovedli zápas do prodloužení a konečně opět potěšit své fanoušky plným bodovým ziskem.

V utkání půjde opravdu o hodně, jelikož rozdíl mezi oběma celky je pouze dvoubodový. Zezadu navíc nebezpečně dotírají další soupeři. Domácí i hostující Petrovice se jistě budou snažit vytěžit ze zápasu maximální možný počet bodů a odrazit tak atak ostatních týmů.

Sobotní duel bude jedním z klíčových soubojů vzhledem k blížícímu se play off. Naši hráči budou potřebovat hlasitou podporu domácího publika a proto neváhejte a přijďte vytvořit atmosféru, která požene karlovarské borce za třemi body.

Kdy: Sobota 20.1.2018 od 19:00 hodin

Kde: Hala míčových sportů Karlovy Vary: FB Hurrican Karlovy Vary – Z.F.K AQM Petrovice

Zdroj: florbalkv.cz

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.