Milý Péťa nebo populistický kašpar?

Do redakce nám dorazila zajímavá komunikace mezi primátorem a zastupiteli města Karlovy Vary:

Primátor města Petr Kulhánek vyzval politické kluby, zda by neměly zájem nominovat ze svých řad kandidáta na předsedu „Výboru strategického rozvoje a integrovaného plánu rozvoje území“. Jaké se mu dostalo odpovědi?

Vážení zástupci politických klubů,

dovoluji si Vás oslovit, zda za Vaše uskupení máte zájem nominovat kandidáta na předsedu VSRM IPRÚ. Hnutí Karlovaráci již svou nominaci zaslalo. O Vaše případné nominace prosím do 19. ledna 2018 na můj email.

Děkuji mnohokrát, Petr Kulhánek

Odpověď Jiřího Kotka (Alternativa)

Populistický kašpare,

na zastupitelstvu jsem bezprostředně k projednávané volbě předložil návrh (ing.O.Homolka)

… ani řiť jste si s ním nevytřeli!
Dokonce ani při vlastní neúspěšné volbě svého favorita jste nehlasovali o takto jediném legitimně navrženém kandidátovi, který zbyl k hlasování(!) Pro koho tyto pseudodemokratické tyátry hraješ, snad jen pro svůj omámený květ.

J.Kotek

Odpověď Oty Homolky (O co jim jde?!)

Milý Péťo,

děláš si z nás zase legraci? Stejně jako s členstvím v redakční radě KRL? Tam jsme kandidáta zaslali, ale vy jste se na nás vykašlali a ani jste o něm nehlasovali. Jak ti mám  věřit, že to myslíš vážně.  Ty opravdu chceš strategii našeho města svěřit třeba i opozici??? Buď jsi se pomátl, nebo máš v úmyslu strategický výbor po ustanovení KAM rozpustit. Jelikož tě mám za inteligentního člověka, tak dovozuji, že věc máš předem promyšlenou.

Přesto se hlásím jako kandidát našeho klubu na předsedu Strategického výboru a jsem zvědav, jak si s tím mazaně poradíš.

Zdravím tě,

Ota Homolka

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.